hig
14 بهمن 1401 - 11:52

یکتا: باید برای تاثیرگذاری بر عرصه حکمرانی جدید در دنیا آماده شویم

حاج حسین یکتا گفت: چهل و سه سال است که مردم همه ناملایمات را برای خدا تحمل کرده‌اند و جمله رهبری در خصوص درخواست از جوانان برای عرصه حکمرانی جدید در دنیا با تاثیرگذاری ایران اسلامی قطعا یک ایدوئولوژی جدید برای فتوحات بعدی برای ما خواهد بود که باید برای آن آماده شویم.

به گزارش خبرگزاری فارس از ورامین، حاج حسین یکتا از فعالان فرهنگی و جهادی کشور و مسؤول جمعیت امام رضایی‌ها در مراسم گرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجر و یادواره شهدای روستای آبباریک در مسجد حضرت قائم(عج) روستای آبباریک ورامین اظهار کرد: جایگاه شهدای ما عرفانی است و امام فرمودند سال‌ها باید بگذرد تا جایگاه شهید در میان مردم مشخص شود، شهیدان امامزادگان عشق هستند.

وی گفت: برکت کشور ما شهدا هستند و پرچم شهدا و خانواده‌های آن‌ها همیشه بالا می‌باشد و انسان باید مانند شهدا برکت داشته باشد و اثرگذار زندگی کند.

مسؤول جمعیت امام رضایی‌ها با اشاره به ایام الله دهه مبارک فجر بیان افزود: دشمنان فکر کردند که بعد از دفاع مقدس سر ریل انقلاب خواهد چرخید اما نمی‌دانستند این مردم همان مردم سال ۵۷ هستند و این‌ها امتداد همان زمزم ابتدای انقلاب هستند.

یکتا ادامه داد: فضای مجازی توسط دشمنان با تزریق شبکه‌های مختلف ایجاد شد که با القای تفکر غربی در این فضای رها بتوانند در مواقع ضرورت از جوان‌های دفاع مقدس ندیده و انقلاب ندیده بهره‌برداری کنند ولی این جوانان امتداد همان زمزم آغاز انقلاب هستند.

وی عنوان کرد: دشمنان هیچ بلایی نبوده که از نظر اقتصادی سر ملت و دولت ایران نیاورند اما نتوانستند مانع وعده‌های اقتصادی خود برای زمین‌گیر شدن ایران شوند و اکنون می‌بینیم ما در فروش نفت به بالاترین حد ممکن در تاریخ خود رسیده ایم و این معادلات دشمنان را برهم زده است و قطعا این پیچ سخت اقتصادی و مشکلات معیشتی بزودی طی خواهد شد.

این فعال فرهنگی و جهادی با اشاره به پیروزی‌های جبهه مقاومت در مواجهه با صهیونیست‌ها گفت: ما امروز گلوی دشمنان را پشت دیوارهای بیت المقدس گرفته‌ایم و امام فرمود جنگ هشت ساله مقدمه فتح بیت المقدس است، این وعده‌ها برای پیروزی نهایی بر جبهه کفر قطعا محقق خواهد شد.

یکتا افزود: چهل و سه سال است که مردم همه ناملایمات را برای خدا تحمل کرده‌اند و جمله رهبری در خصوص درخواست از جوانان برای عرصه حکمرانی جدید در دنیا با تاثیرگذاری ایران اسلامی قطعا یک ایدوئولوژی جدید برای فتوحات بعدی برای ما خواهد بود که باید برای آن آماده شویم.

پایان پیام/۶۷۰۳۷

منبع: فارس
شناسه خبر: 1016560