hig
13 بهمن 1401 - 16:26

شاهرود ۲۰۰ لیتر در ثانیه کمبود آب دارد

نماینده مردم شهرستان‌های شاهرود و میامی در‌ مجلس شورای اسلامی با اشاره به کمبود آب در این شهرستان گفت: شاهرود ۲۰۰ لیتر در ثانیه کمبود آب دارد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از شاهرود، علی‌اصغر خانی بعد از ظهر امروز در آئین افتتاح پروژه‌های آب و فاضلاب در این شهرستان که با حضور وزیر نیرو انجام شد ضمن قدردانی از تلاش‌ها و زحمات دکتر محرابیان وزیر نیرو اظهار داشت: بیش از 300 شهر در کشور بحران آبی دارد اما مدیریت در سطح وزارتخانه نیرو به بهترین شکل ممکن در سراسر کشور صورت گرفت تا در این خصوص مشکلی وجود نداشته باشد.

وی گفت: بحث آب قطری و حفر دو حلقه چاه از جمله مواردی است که تقاضا داریم وزیر نیرو توجه و عنایت ویژه داشته باشند تا عملیاتی شود.

نماینده مردم شهرستان‌های شاهرود و میامی در‌ مجلس شورای اسلامی گفت: شهرستان شاهرود با این وضعیت در تابستان با مشکل کمبود و قطعی آب مواجه خواهد شد.

خانی افزود: شهرک صنعتی شاهرود با مشکل آب و برق مواجه است که با توجه به اینکه شرکت زامیاد 2 نیز در شهرک صنعتی راه‌اندازی خواهد شد، نیازمند توجه و عنایت ویژه وزارت نیرو است.

وی خاطرنشان کرد: بحث راه‌اندازی شهرک صنعتی 2 شاهرود که 2 منظوره به عنوان شهرک صنعتی و منطقه ویژه اقتصادی است، هفته آینده مطرح خواهد شد.

نماینده مردم شهرستان‌های شاهرود و میامی در‌ مجلس شورای اسلامی گفت: طرح فاضلاب شاهرود نیز یکی دیگر از مواردی است که انشالله با دستور مستقیم وزیر نیرو تسریع خواهد یافت.

انتهای پیام/361

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 1015243